Vaše reklama

Vyzkoušejte Salewa Base Camp

25.12.2015 - 14:04   |   Redakce: ST

2300 metrů nadmořské výšky, dech beroucí panorama a vysoce kvalitní vybavení značky Salewa – to je každoroční zimní bivak kemp v Sarntalských Alpách. Jak vyrážejí na hory „profíci“, umožňuje zažít jihotyrolská firma Salewa (výrobce oblečení a dalšího vybavení pro outdoor) ve svém Salewa Base Campu. Ten leží v nadmořské výšce 2300 metrů asi hodinu chůze od horní stanice lanovky v lyžařském středisku Merano 2000 v Sarntalských Alpách. K dispozici resp. k pronájmu jsou zde expediční stany a speciální spací pytle na zimu.

Salewa Base Camp

Ticho v horách a měsíční svit na sněhu. Obklopeni vrcholky hor, daleko od civilizace pustíte z uzdy své emoce. Ponořeni v nedotčené přírodě můžete zažít pocit bezbřehé svobody jako součást Salewa Basecamp Meran v dosahu horské chaty Mittager 2.300 metrů nad mořem. V táboře je postaveno deset expedičních stanů se zimním vybavením značky Salewa.
 
Expediční stany a zimní spací pytle značky "Salewa" vytvářejí teplé, příjemné místo k pobytu. Kromě nich je k dispozici hygienické zázemí chaty Mittager.
Účast na Salewa Basecamp Meran zahrnuje cestu lanovkou tam a zpět z Merana až k MittagerHutte, průvodce,  večeři (bez nápojů) a snídani + spacák pro bivak ve stanu.
 

Mittagerhütte

 
 
V bezprostřední blízkosti horní stanice sedačkové lanovky stojí chata Mittager, obklopena vrcholky hor Mittagerhütte, s výhledem na Dolomity a na Dolomiti di Brenta na Ortler. Panorama si můžete vychutnat ve velké míře na prostorné slunné terase. Hüttenwirt Markus Göller poskytne účastníkům kempu vydatné tyrolské speciality: knedlíky se slaninou a sýrem, guláš a palačinky. Po západu slunce je pro zábavu vyčleněn příjemný dřevěný interiér chaty.
 
Přidej odkaz na Bookmarky.cz
Zpět   |   Nahoru

reklama

reklama

Ohodnoť článek jako ve škole


1-nejlepší, 5-nejhorší.

1 2 3 4 5
Celkové hodnocení:   2.77

Anketní otázka