Vaše reklama

Velopresso - ekologická mini kavárna na kole

05.02.2015 - 18:42   |   Redakce: Dana Jakoubková

Autor: © Wheelys/Indiegogo

Malá, nezávislá, alternativní... taková může být vaše cesta k podnikání v oboru pohostinství. Trendem luxusních kaváren jako Starbucks nebo Costa Coffee totiž otřáslo (ne)obyčejné kolo.

Eko kavárna

Severská společnost nordicinvention.com (NSID) představila koncepci Wheely, která na přeplněném trhu s kávou způsobí patrně revoluci. Má vše, co pro kavárnu třeba: tekoucí vodu, mycí dřez, ohřívač, boiler, zásobníky, slunečník, display pro nabídku, reproduktor, odpadkový koš a dokonce i Wi-Fi. „Jede“ přitom jen na pohon svalů a solární energie, tedy obrovský ekologický potenciál.

Podpora podnikání

Nejde ovšem jen o výrobek samotný. Součástí konceptu ekologické kavárny jsou i všechny výhody superznačky. Společnost na podporu prodeje spustila kampaň, ve které lze získat „kavárnu“ za zlomek ceny, a k tomu navíc vše, co je k úspěšnému podnikání třeba, jako dobře navržený web, sociální sítě, tiskové středisko, marketingovou strategii nebo komunitu zákazníků.

Kup teď

Především pro mladé lidi bez větších finančních prostředků na rozjezd podnikání je jistě zajímavou možností. Patrně nejmenší kavárna na světě může být i vaše. Právě teď probíhá kampaň na rozjezd po celém světě. Prozkoumejte na: https://www.indiegogo.com .

Autor: © Wheelys/Indiegogo

Autor: © Wheelys/Indiegogo

Přidej odkaz na Bookmarky.cz
Zpět   |   Nahoru

reklama

reklama

Ohodnoť článek jako ve škole


1-nejlepší, 5-nejhorší.

1 2 3 4 5
Celkové hodnocení:   2.85

Anketní otázka