Vaše reklama

Trentino: pendl-bus z letiště na sjezdovku

19.02.2018 - 14:03   |   Redakce: Dana Jakoubková

Trentino ski bus Autor: © Federico Modica

Díky službě «Fly Ski Shuttle» se ocitnete na vyhlášených sjezdovkách v Trentinu pohodlně během několika hodin. Přímé autobusové spojení navazuje na lety do Verony, Bergama, Benátek a Milána. 
 
Trentino a jeho pohádkově krásné vrcholy Dolomit se mohou pochlubit skvělou polohou v blízkosti hned několika italských letišť. To dává zimní dovolené v Trentinu zcela nový rozměr. Příjemná a stále oblíbenější služba “Fly Ski Shuttle” dopraví lyžaře a ostatní zimní návštěvníky Trentina přímou autobusovou linkou z letiště v podstatě až na sjezdovku. V kombinaci se službou skibusu zdarma přímo v místě tak člověk na zimní dovolené v Trentinu v podstatě vůbec nepotřebuje auto. Tato služba představuje zároveň jeden z konkrétních kroků, kterými se Trentino snaží v rámci ochrany životního prostředí snížit emise výfukových plynů na svém území.

Sjezdovky v Trentinu: Odkud kam

Služba je v provozu celé čtyři měsíce od prosince do dubna a představuje rychlé a pohodlné spojení z letišť do středisek Madonna di Campiglio, Pinzolo, Val di Sole, Val di Fassa, Val di Fiemme, San Martino di Castrozza a Primiero, Altopiano della Paganella, Altopiani di Folgaria, Lavarone a Luserna a do oblasti Trento a Monte Bondone.
Autobusové spojení je zajištěno z letišť Verona - Catullo, Bergamo - Orio al Serio, Venezia - Marco Polo a Venezia - Treviso a nově také z letiště Milano - Linate (odkud vás autobusy dovezou přes Bergamo do oblastí Fassa, Fiemme, San Martino, Madonna di Campiglio, Val di Sole, Na každém letišti je v provozních dnech autobusové linky v provozu dobře označené stanoviště s hosteskou, kterou bude možné kontaktovat také mobilním telefonem po celou dobu služby.
 
Rezervace a info:
www.flyskishuttle.com (e-mail:booking@flyskishuttle.com) nebo telefonicky přes callcentrum +39 0461 391111 od pondělí do pátku od 9.00 do 18.00 hodin.
Spojení funguje v sobotu a/nebo v neděli, na vytížených trasách a v sezóně i 2x denně. A nově od této sezóny také ve čtvrtek.
Cena:
Služba Fly Ski Shuttle je velmi výhodná. Zpáteční jízdenka stojí 44 EUR, jednosměrná 29 EUR. Zpáteční jízdenka pro pobyt kratší než 6 dnů vyjde na 55 EUR. Děti do 12 let v doprovodu jednoho platícího dospělého cestují zdarma (1 dítě na 1 dospělého) a neplatí se ani za žádné dítě ve věku do 2 let. V ceně jízdenky je zahrnuto 1 příruční zavazadlo a 1 zavazadlo přepravované v úložném prostoru (každé další zavazadlo - příplatek 10 EUR, lyže a zavazadlo s lyžáky - příplatek 5 EUR za jednu jízdu)

Trentino ski bus Autor: © Federico Modica

Přidej odkaz na Bookmarky.cz
Zpět   |   Nahoru

reklama

reklama

Ohodnoť článek jako ve škole


1-nejlepší, 5-nejhorší.

1 2 3 4 5
Celkové hodnocení:   2.88

Anketní otázka