Vaše reklama

TARZANIE - DRÁHA PRO TARZANOVY DĚTI

24.02.2010 - 01:00   |   Redakce: dan
Tarzanie – v České republice ojedinělý park svou velikostí, nabídkou a nádherným prostředím beskydské přírody nabízí na ploše přes 8000 m2 více než osmdesát překážek v souhrnné délce přes 1000 m! Do světa v korunách stromů zve všechny zájemce o nezapomenutelné zážitky tým profesionálních instruktorů.
 
„Dětská trasa“ se speciálním samojistícím systémem umožňuje bezpečné lezení i malým dětem již od 4 let, resp. od výšky 100 cm. Použitá technologie jištění stoprocentně vylučuje možnost pádu, systém automaticky jistí lezce po celé délce překážkové trasy. Dětská trasa obsahuje 18 překážek zavěšených na stromech ve výšce od dvou do čtyř metrů. Děti na trase postupně překonávají nejrůznější lávky, žebříky a sítě, včetně pětimetrové pavoučí sítě. Na závěr trasy překonávají ve speciální jezdící houpačce vzdálenost třicet metrů.
První zkušební testy proběhly na konci dubna 2008 a přinesly potvrzení výjimečné bezpečnosti a stoprocentní spolehlivosti jak jistícího systému, tak samotných překážek. Tarzanie se tak stala prvním parkem v ČR, který použil tuto technologii a nabízí tak bezpečnou zábavu a dobrodružství pro celou rodinu.
Pro větší děti a dospělé jsou k dispozici dvě trasy vysokých lanových překážek, které jsou zavěšeny na stromech ve výšce 4 -12 metrů.
Žlutá trasa – lehká obtížnost s dvaceti překážkami o celkové délce 409 m. Výjimečností této trasy jsou dlouhé lanovky nad korytem řeky. Za pomocí kladky zájemci přejedou ze stromu na strom téměř jako Tarzan na liáně.
Zelená trasa – střední obtížnost s čtyřiceti překážkami o celkové délce 421 m. Mosty, lávky, sítě, klády a lanovky jsou opravdovou výzvou pro každého od desíti do sta let.
Pro děti od 3 do 10 let je připraven dětský park Tarzánek s volným vstupem.
Součástí Tarzanie jsou také skákací trampolíny. Celkem šest obdélníkových skákacích ploch je připraveno k vyřádění pro všechny, co umí stát na nohou, a nemají více než 120 kg.
 
Další informace na stránkách www.tarzanie.cz nebo na bezplatné lince 800TARZAN- jen Tarzan ví, jak je právě v lese.
Přidej odkaz na Bookmarky.cz
Zpět   |   Nahoru

reklama

reklama

Ohodnoť článek jako ve škole


1-nejlepší, 5-nejhorší.

1 2 3 4 5
Celkové hodnocení:   2.91

Anketní otázka