Vaše reklama

Sitting Wolf = Život bez vlka aneb Ideální podprdelník

21.05.2012 - 03:02   |   Redakce: -dj-

Sitting Wolf Autor: © Dana Jakoubková

Bezvlk, podsedák, podprdelník, universální outdoorová sedačka, izolační sedací podložka... to jsou názvy, kterými můžete označovat tento výrobek. Geniálně jednoduché řešení s jednoduchým zapínáním. Máte vždy na co si sednout s dokonalou izolací od chladu a vlhka.
Tento český výrobek představuje dvě pěnové vrstvy zakončené vodovzdornou ochranou vrstvou se současně zvýšenou odolností proti mechanickému poškození – pokovenou PET fólií. Účinná izolace před chladem a vlhkem eliminuje tepelný most. Snadné je uchycení pomocí pružného pásku s regulací objemu pasu, zakončené rychlo-přezkou. Snadno se připevní k batohu při chůzi, ři zastávkách účinně chrání záda před prochladnutím a při potřebě sednout si na zem se jednoduše přemístí ze zad pod zadek.
Skladný a praktický pomocník má rozměry 240 x 350 x 20 mm a zanedbatelnou hmotnost 82 gramů. Ocení ho každý turista, horolezec, cestovatel, lyžař, vodák, houbař, tremp, fanoušek na stadionu, návštěvník open air festivalů, návštěvník letního kina, zkrátka každý vyznavač outdoorových aktivit.
Podrobnosti: www.sittingwolf.cz

Sitting Wolf Autor: © Dana Jakoubková

Sitting Wolf Autor: © Dana Jakoubková

Bezvlk Autor: © Sitting Wolf

Podprdelník Autor: © Sitting Wolf

Přidej odkaz na Bookmarky.cz
Zpět   |   Nahoru

reklama

reklama

Ohodnoť článek jako ve škole


1-nejlepší, 5-nejhorší.

1 2 3 4 5
Celkové hodnocení:   2.91

Anketní otázka