Vaše reklama

Lyžování s noclehem v iglů - Itálie

18.12.2019 - 10:57   |   Redakce: red
Romantika a dobrodružství pro nezkušené – to může zažít v Jižním Tyrolsku na severu Itálie ten, kdo se rozhodne přespat v iglů v nadmořské výšce přes 2000 metrů. 
 
 
 
 

Schnalstal

Iglů stojí v nadmořské výšce 2800 metrů na ledovci střediska Schnalstal/Val Senales u horské chaty Bella Vista. Než nocležníci ulehnou do spacáků, čeká je čtyřchodová večeře na chatě, o které se říká, že zde připravují nejlepší špekové knedlíky v celém Jižním Tyrolsku. Zde se také ráno podává snídaně. Cena z víkend v iglů startuje na 119 eurech. Kdo si na pobyt v igloo nebo bivaku netroufá, může ovšem vyzkoušet venkovní saunu před chatou a noc strávit v luxusních pokojících chaty Bella Vista. 

Kronplatz

Probuďte se ve 2000 metrech nad mořem v igloo, nasaďte si lyže a vydejte se na čerstvě urolbovanou sjezdovku. To je možné v lyžařském středisku Speikboden v údolí Tauferer Ahrntal. Tady stojí vesnička s několika igloo postavená podle vzoru Eskymáků. Nechybí zde ani sauna, k večeři se servíruje několikachodové menu vytvořené z jihotyrolských specialit. Kemp je otevřený do 8. dubna. Cena z víkend v iglů startuje na 149 eurech.

Rezervace:  www.kronplatz.com
 
Přidej odkaz na Bookmarky.cz
Zpět   |   Nahoru

reklama

reklama

Ohodnoť článek jako ve škole


1-nejlepší, 5-nejhorší.

1 2 3 4 5
Celkové hodnocení:   2.86

Anketní otázka