Vaše reklama

Freeride - Křest filmu Into the mind - kino Aero

12.11.2013 - 18:25   |   Redakce: Dana Jakoubková
Příběh Into the Mind plný extrémního zdolávání prašanu v nádherných destinacích jako je Aljaška, Bolívie, Nepál či HimalájeČeská premiéra filmu se uskuteční za účasti snowbordcrossařky Evy Samkové a horolezce Marka Holečka 14. listopadu v kině Aero v Praze.
 
„Into the mind je příběh o stále rostoucí výzvě. O odvaze riskovat fatální procitnutí, o vytrvalosti a úsilí k dosažení svých cílů. To vše nejsou jen fyzické výkony, ale i stav mysli, který je nezanedbatelnou částí výkonu,“komentují svůj nový počin tvůrci filmu Sherpas Cinema. Ti už mají na svém kontě úspěšný a v zahraničí mnohokrát oceněný film zroku 2011 All. I. Can. A s jejich horkou novinkou, která se natáčela dva roky, tomu není jinak. Na prestižním filmovém festivalu freeski filmů iF3 letos sklidila hned pět cen.
Samotná podstata filmu o nezdolnému úsilí a dosažení cílů je blízká i českému snowboardcrossovému talentu Evě Samkové. Ta jde v současnosti za jediným cílem, a to úspěchu na olympijských hrách vRusku. I proto se bude tato úřadující juniorská mistryně světa a čtvrtá nejlepší snowboardcrossařka Světového poháru 2012/2013 účastnit premiéry filmu vkině Aero a hovořit o vlastních cílech, přípravě a úskalích úspěchu.
 
Přidej odkaz na Bookmarky.cz
Zpět   |   Nahoru

reklama

reklama

Ohodnoť článek jako ve škole


1-nejlepší, 5-nejhorší.

1 2 3 4 5
Celkové hodnocení:   2.84

Anketní otázka